Recenzia: skúsenosť s dvoma rozdielnymi prípravkami na erekciu

Prípravky na erekciu môžu pochádzať z dielne farmaceutických firiem, alebo z prírodného laboratória. Vyskúšal som obe, takže ich viem celkom dobre porovnať. Pri rozhodovaní, či siahnuť po prírodných preparátoch, alebo sa zveriť do rúk modernej medicíny, musíte pozerať nie len na samotný účinok jednotlivých prípravkov, no aj na to, ako ich vníma vaše telo.
Muž v čiernom tričku a čiernom klobúku s oranžovým pohárom v ruke.jpg

Sila prírody je naozaj silná

Začnem prípravkom prírodným. Ja osobne som siahol po ajurvédskom čaji na potenciu. Jeho názov, „Aktívny muž“, je príznačný a môžem povedať, že z účinkov som bol a aj som veľmi príjemne prekvapený. Pijem ho dvakrát denne, podotýkam, že naozaj každý deň a dlhodobo, prvé účinky som na sebe zbadal asi po troch – štyroch mesiacoch aktívneho užívania čaju. Niekedy sa mi stane, že na svoju rannú šálku čaju nemám chuť. Vtedy si ho vezmem so sebou do práce popíjam celý deň. dôležité proste je, aby ste vypili aspoň dve šálky čaju za deň. a ešte jedna drobnosť, čaj nezalievajte, ale varte podľa návodu. Tak má silnejšie účinky. Užívať môžete aj iné druhy týchto čajov. Vhodný je napríklad čaj Varuna, ktorý podporuje zdravie močového ústrojenstva.
Plastové fľaštičky, z ktorých sú na stole vysypané lieky.jpg

Ani tabletky nie sú na zahodenie

K tabletkám na erekciu nemôžem povedať jedno negatívne slovo. Spočiatku som sa bál všetkých tých upozornení o vedľajších účinkoch, no keď budete dodržiavať presné dávkovanie, tak vám naozaj nič nehrozí. Koniec koncov, ani tabletky proti bolesti nie sú pre naše telo úplne ideálne, no aj napriek tomu ich užívame. Ako hlavnú výhodu vnímam to že tabletka vám pomôže ihneď, no z pohľadu dlhodobého zlepšenia erekcia, sú viac – menej, absolútne neúčinné. V tomto smere vám pomôže lepšie, a to jednoznačne, prírodné a iné výživové doplnky. Tie totiž nepomôžu ihneď, no pri dlhodobom a pravidelnom užívaní, na sebe môžete spozorovať naozaj zázračné výsledky..ako som spomenul, mne sa najviac osvedčil ajurvédsky čaj.