To najlepšie pre vás

Už dávno je známe, že minerály z Mŕtveho mora sú prospešné pre náš organizmus nie len pre naše vnútro, no i pre jeho vonkajšok, pre krásu našej pokožky. Tak ako bohato vedia pomôcť a doplniť potrebné látky pre naše bunky, tkanivá a orgány, ktoré ich potrebujú, tak vedia byť prospešné aj pre našu pokožku, ktorá si po kúre a po kozmetike, ktorá obsahuje minerály z Mŕtveho mora bude nažívať ako v bavlnke. Neviete kde zohnať takéto produkty? Na našom eshope si viete zakúpiť výživové doplnky i kozmetické prípravky Dr.Nona, ktoré tieto úžasné minerály z mŕtveho mora obsahujú.

morská vodaZ výživových doplnkov, ktoré obsahujú minerály z Mŕtveho mora si môžete vybrať rôzne čaje v kombinácii s rôznymi bylinkami. Ďalej sú tu na výber preparáty, ktoré vám pomôžu pri stresových stavoch, nervozite i nespavosti alebo priamo na posilnenie imunitného systému, na rôzne pľúcne ochorenia a dýchacie problémy. Ak vás trápi fyzická záťaž, či reumatické problémy, bolesti kĺbov či menopauza, potrebujete zlepšiť svoj psychický stav pri depresii alebo ak chcete iba podporiť svoj nervový systém, u nás si vyberiete to pravé. Či už preparáty vo forme tabliet, sirupov alebo práškov, všetko sú to účinné produkty, za ktorými si stojíme.

starostlivosť o pokožkuKozmetika s minerálmi, s prírodnými zložkami je v aktuálnej dobe čoraz viac žiadaná. Viete že minerály môžete na svoju pokožku dávať aj v podobe deodorantu? Nie? Tak už áno. V našej ponuke nájdete deodoranty s rôznymi inými pridanými zložkami a vôňami, viete si vybrať z typov Kiwi, Lord, Lady v tekutej a aj Unixex dezodorant v tuhej forme. Ďalej v našej ponuke máte na výber sprchové gély, šampóny, telové krémy, pleťové krémy, pleťové séra, pomády na pery a mnohé ďalšie kozmetické produkty, ktoré majú na vašu pokožku blahodarné účinky. Ak vám zaleží na kvalite produktov, nie len tých, ktoré dávate do tela ale aj tých, ktoré idú na vašu pokožku, u nás nájdete presne to, čo vaše telo pre svoju krásu a zdravie potrebuje. Neváhajte a nakúpte ešte dnes.