V teplákoch už nielen športujeme, ale ich nosíme aj počas dňa

Módne trendy sa rokmi menia, no niektoré zvyklosti by sme mali dodržiavať aj dnes, v dobe, keď je dovolené takmer všetko. Miešanie štýlov, lesk na bežný deň či lodičky k teplákom, toto všetko nám dnes dovoľuje módny diktát, no nie každému sa páči a hlavne ide o sezónne trendy. Zvyklosti z minulosti však majú svoje opodstatnenie.

attractive-stylish-smiling-woman-choosing-apparel-clothing-store_285396-4642

Postupne sa stierajú rozdiely v obliekaní na bežný pracovný deň a na slávnostné príležitosti, športové oblečenie nosíme aj v práci či pri posedení na kávičke v meste, a pritom tepláky sú primárne určené na športovanie či na aktívny oddych. Tie najodvážnejšie módne maniačky si neváhajú k teplákom obuť aj elegantné lodičky, čo je tiež jeden z extrémov módnych trendov. Na tie však musí mať žena odvahu a cítiť sa v tom suverénne, inak bude pôsobiť neisto a trápne.

Teplákové súpravy poznáme hlavne z detstva, keď sme ich často a radi nosili hlavne kvôli ich pohodlnosti a príjemnému úpletu, ktorý sa prispôsobil telu a nikde netlačil, umožňoval voľný pohyb a pritom aj zahrial. Súpravy sa skladajú z nohavíc a bundy, vyrábajú sa z bavlny a elastanu, aby boli pohodlné a materiál je prispôsobený ročnému obdobiu. Bundy častokrát mávajú aj kapucňu, čo je veľmi praktické, ak napríklad zafúka vietor, nohavice sú širšieho strihu, na členkoch s patentom, aby dobre sedeli, so vsadenými vreckami, šnúrkou v páse na stiahnutie podľa potreby.

woman-2592247_640

Moderné tepláky predstavujú módni návrhári na prehliadkových mólach v mnohých strihoch, štýloch, s nášivkami, vyšívaním, v širokej palete farieb, s trblietkami a lesklými efektmi či zo samotných lesklých látok a podobne a určené sú aj na denné nosenie ako bežný outfit do mesta, no ženy, ktoré sa neboja extravagancie, si ich môžu obliecť aj na slávnostnejšie chvíle. Takže ich funkcia sa postupne mení, už sa nemusíte trápiť, čo na seba, tepláková súprava Gameon s primeranými doplnkami splní úlohu aj každodenného oblečenia, chce to len trocha odvahy.