Vyberte si z kvalitných zábradlí na schody!

Stavba či prerábka domu býva spravidla prvým veľkým krokom do života. Či už ste kúpili starší dom, ktorý chcete zmodernizovať alebo si chcete po dlhých rokoch spríjemniť bývanie, rozhodne choďte do toho. Nielenže budete mať z času stráveného doma omnoho lepší pocit, ale aj sa budete radi chváliť prerábkou. Ak chcete prerobiť všetko do posledného detailu, rozhodne nemali zabudnúť na zábradlie na schodoch.

Zábradlie na schody poskytuje okrem nadčasového dizajnu hlavne bezpečnosť pri chodení hore-dole po schodoch. Ak sa rozhodujete medzi viacerými druhmi zábradlí, mali by ste poznať najmä výhody tých sklenených.

schody

Sklenené zábradlia na schody sú vhodné najmä do modernejších dizajnov domov, ktoré idú s dobou. Nielenže nebudú svojim vzhľadom zavadzať či rušiť vašu pozornosť, presvetlia vaše bývanie tak ako žiadne iné zábradlie. Okrem toho majú úžasnú schopnosť opticky zväčšiť priestor okolo nich, takže budete mať pocit, že je váš dom ešte o niečo väčší ako v skutočnosti je.

Hodia sa do interiérových priestorov, no výnimkou nie sú ani exteriéry, balkóny, terasy a podobne. Vďaka svojmu jednoduchému minimalistickému dizajnu sa hodia do každého priestoru, čiže je už iba na vás kam ho umiestnite.

Ak vás zaujíma cena, tá je veľmi individuálna vzhľadom na presný typ materiálu, ktorý si vyberiete, na rozmery vášho zábradlia a konkrétny dizajn. Napriek tomu sú ale dostupné pre každého a rozhodne sa oplatí do nich investovať, ak chcete dopriať vášmu bývaniu nový šmrnc.

zabradlie

Zariaďte si bývanie podľa najnovších trendov, kam určite patria aj sklenené zábradlia na schody. Okrem stopercentnej bezpečnosti vám zaručia aj obdivujúce pohľady od vašich známych, presvetlenie celého domu a samozrejme aj optické zväčšenie priestoru. S týmto zábradlím sa budete cítiť ako v luxusnom hoteli, s rozdielom, že je iba pre vás a vašu rodinu!