Ako sa správať na sex privátoch.

Návštevy slobodných mužov na sex privátoch sú dnes na Slovensku veľmi rozšírené. Ak máte pocit, že vás nejaké dievča na stránkach sex privátu Privatportal.sk priťahuje a jej privát sa nachádza v dostupnej vzdialenosti, tak je určite vhodný čas na prvú návštevu. Ak ste ešte nikdy nenavštívili žiaden sex privát, tak vaše pocity môžu byť zmiešané, možno máte aj slabšiu trému. No nie je to nič výnimočné, rovnaké pocity mal pred prvou návštevou asi každý.

dievča na posteli

V prvom rade si dohodnete telefonicky stretnutie s vybranou slečnou, určite neskúšajte žiadne SMS. Upresnite si miesto a presný čas stretnutia. Vždy sa snažte prísť na stretnutie presne, nikdy nechoďte skôr ani neskôr. Ak prídete skôr, tak vaša dáma ešte môže mať klienta, takže vás dnu aj tak nepustí. Ak prídete neskôr, tak sa vlastne oberáte o svoj čas, ktorý si dievča pre vás vyhradilo.

dievča telefonuje

Ak už prišiel ten čas, že ste pred dverami sex privátu, treba si začať poriadne všímať dievča, ktoré vám otvorí dvere a s ktorou ste sa rozhodli stráviť intímne chvíle. Všímajte si hneď od začiatku, či je vám táto dáma sympatická a či je to skutočne tá istá osoba ako tá na fotografiách na internete. Ak máte pochybnosti, alebo sa vám nepáči správanie vašej dámy, tak neváhajte a snažte sa z danej situácie čo najskôr vycúvať. Jednoducho sa poďakujte a so slovami, že ste si slečnu predstavovali trocha inak, čím skôr odíďte. A snažte sa to urobiť čo najskôr, najlepšie ak máte ešte obuté topánky. Čím ďalej svoj odchod budete odkladať, tak tým váš odchod bude ťažší a vy nakoniec ostanete. A zaplatíte si za službu, ktorú si vôbec neužijete a budete z takéhoto zážitku ešte niekoľko dní znechutený. A vôbec nemajte výčitky, že ste sa na dverách otočili a odišli. Tieto dámy sú na takéto správanie zvyknuté, a keď sa váš odchod uskutoční slušne s uvedením dôvodu, tak daná dáma sa určite nenahnevá.