Masáž plná napätia

Masáž tela je niečo, čo Vás naplní novou energiou a poskytne Vám úľavu od stuhnutého a uboleného svalstva. No zažiť masáž tela, ktorá Vám okrem spomínanej úľavy poskytne aj úplné vypnutie myšlienok v oblasti práce, povinností a odbúra z Vás všetok stres je niečo, čo by mal skúsiť naozaj každý. V našom tantra salóne sa Vám dostane oddychu a relaxu po akom túži nie len Vaše telo ale aké si zaslúži aj Vaša myseľ.

nahé telo

Preto neváhajte a navštívte naše krásne zariadené priestory salóna a užite si príjemné s užitočným. Máme pre Vás bohatú ponuku masážnych programov s erotickým napätím pri ktorých rýchlo zabudnete na okolitý svet vonku a ponoríte sa do úplnej bezstarostnosti. Vyberte si z našich krásnych tantra masérok, ktoré sú profesionálne školené v oblasti tantra a senzuálnych masáží. V bohatej ponuke masáží nájdete napríklad takzvanú Nuru masáž https://www.tantradiamond.sk/zakladny-prehlad-vsetkych-druhov-tantra-masazi/. Jedná sa o masáž telo na telo, ktorá sa na úvod začína horúcim kúpeľom, poprípade príjemnou sprchou s Vami vybranou masérkou, ktorá sa bude po celý čas starať o Vaše pohodlie a prevedie Vás celým masážnym rituálom. Počas toho Vás príjemne navodí a nastaví Vás k dokonalému uvoľneniu.

nahé prsia

Pri nuru masáži je použitý špeciálny nuru gél, ktorý napomôže príjemnému a bezproblémovému kĺzaniu sa nahého tela masérky po Vašom tele a svojimi rukami Vás bude príjemne dráždiť po celom Vašom tele nevynechajúc ani tie najintímnejšie a najcitlivejšie partie. Hneď na úvod tejto masáže dosiahnete eufóriu a príjemné erotické napätie, ktoré sa vo Vás ešte dlho po tom bude sústreďovať. Pri nuru masáži je taktiež použitá špeciálna plachta, ktorá svojim materiálom napomôže ku kvalite danej nuru masáži a vy si tak budete vychutnávať celé krásne telo masérky a jej teplo a sexuálnu energiu, ktorú budete počas celej doby prijímať. Samozrejme, môžete sa aj aktívne zapojiť a vychutnať si tak vzájomné vzrušenie.