Hľadáte atraktívne zážitky? Navštívte tantra masážny salón!

Čo si vo vašej mysli vybavíte v prípade, ak počujete slovíčko masáž? Veľa z vás si asi ešte stále predstaví dotyky, ktoré sa orientujú zväčša na chrbát, prípadne na končatiny. Predstavíme si niečo ako rehabilitáciu alebo niečo spojené s ošetrovaním. Fakt, že masáž budeme chcieť vyhľadať asi len vtedy, keď nás budú bolieť kríže alebo nohy. Pri takýchto predstavách sa ale oberáme o skutočné dobrodružstvo, ktoré návštevníkom poskytujú tantrické masáže.

nahá žena na posteli

A nemusíte byť ubolený maród, aby ste ich navštívili, pretože tieto pracujú so sexuálnou energiou a prinášajú veľmi príjemné uvoľnenie každému. Každému, kto má viac ako 18 rokov a nepríde do tantra salónu podgurážený či zdrogovaný. Čiže každému dospelému a slušnému človeku, ktorý potrebuje dosiahnuť uvoľnenie a zároveň prežiť zaujímavý sexuálny pôžitok, pri ktorom však nevravíme o sexuálnom styku!

  • Vravíme o senzuálnych dotykoch

Ak si predstavíme klasickú tantra masáž, potom je to hlavne o masérke, ktorá používa svoje ruky a venuje pritom pozornosť vášmu celému telu. Nevynecháva ani oblasť intímnych partií, ktorej sa v tomto prípade venuje takisto zaslúžená pozornosť. Pretože ako bolo spomenuté na začiatku, cieľom je účinná práca so sexuálnou energiou, vďaka čomu sa dokážu odblokovať všetky zadržiavané telesné, emočné a erotické bloky. A intímne partie sú citlivým stredobodom.

masáž, žena

Klasické postupy sú len jednou zo zaujímavých techník, aké vo svojej ponuke zahŕňa tantra massage Bratislavatantra.sk. Každý návštevník si môže vybrať to svoje, pre tých skúsenejších je to napríklad body tantra, čo sa od klasickej odlišuje predovšetkým tým, že miesto rúk tu masérka používa svoje atraktívne telo. Áno, doslova vás masíruje svojim telom.

Ponuka sa dá rozdeliť na niekoľko špecifických postupov a vyberať by ste si pri nich mali podľa vlastných skúseností. Dá sa povedať podľa toho, na čo si trúfate a do akej miery je vám senzuálna masáž komfortná.