sklenené priečky Vám vytvoria oázu v priestore

Dizajnová krása a estetická funkcia skla je neodškriepiteľná. Vyníma sa v akomkoľvek priestore a jeho realizácie zaujmú. Moderné kancelárie, pracoviská ale aj domácnosti využívajú sklenené prvky ako modernú náhradu predchádzajúcich sadrokartónových alebo murovaných priečok. V poslednej dobe sú čoraz viac obľúbené, ich dizajn je jednoduchý a štýlový.

glass-wall-2134798_640

Také sú aj sklenené priečky Lmmont, ktoré sú v ponuke v mnohých praktických veľkostiach, tvaroch a elegantných prevedeniach. Upúta Vás bezpečnostné sklo, ktoré nie je robustné, má hrúbku iba 8 – 12 mm a popritom má certifikát kvality a bezpečnosti. Môžete si vyberať z 5 druhov bezpečnostného skla, od jednoduchšieho až po laminované sklo s dvoma vrstvami tepelne upraveného skla. Pre zákazníkov je na vyžiadanie aj test ich odolnosti a spoľahlivosti.

Váš prvotný projekt sa prediskutuje s architektom a výsledkom je vizualizácia s upozornením na problémové miesta. Tieto Vám odborníci pomôžu vyriešiť v spolupráci s Vami a následne je Vám zaslaná nová ponuka aj vrátane cenovej kalkulácie. Aj Vaša predstava postačí – architekt ju zhmotní do projektu a proces realizácie je rovnaký. Niekedy je potrebná stavebná úprava, postup si spoločne zladíte s odborníkmi. Celosklenené priečky sú aj o dizajne, preto je ich povrchová úprava dôležitá. Záleží, akým spôsobom chcete rozdeliť väčší celok a aká bude následne funkcia menších.

office-2360063_640

Kombináciou svetlého skla spolu s matným alebo pieskovanými motívmi vyplníte Vašu predstavu.

Využitie sklenených priečok nepozná ohraničenia. Hodia sa do samostatných butikov, kancelárii ale aj ako diskrétne objekty pre Vašich klientov.

Po odsúhlasení zaslaného návrhu aj vrátane predpokladanej ceny sa zvolí postupne harmonogram prác, ktorý si koordinujete s profesionálmi. Prvotná obhliadka a zameranie zaháji celý proces realizácie.

Montáž prebieha bez rušivých znečistení a prevádzka nemusí byť ohrozená.

Sklenené priečky určite vyhovejú Vašim prioritám a požiadavkám.