Trubice poznáme už dlhé roky a využívame ich v rozličných priestoroch

Najmodernejší typ osvetlenia je v súčasnosti označovaný ako LED, patria sem svietidlá, ktoré bežne využívame každý deň, preto musia spĺňať požiadavky energetickej úspornosti, šetrnosti k životnému prostrediu, musia mať dlhú výdrž a ich výkon by mal byť rovnaký alebo porovnateľný s predchádzajúcimi typmi svietidiel.

Správne osvetlenie pri každej činnosti

Technologické postupy pri výrobe produktov sa stále vylepšujú, trh sa zapĺňa výrobkami, ktoré sú stále viac prepracované do detailov, prinášajú rozličné výhody, šetria nám financie, no čo je najdôležitejšie, nezaťažujú životné prostredie nezničiteľným odpadom. LED svetelné zdroje patria k tomu najlepšiemu, čo v tejto oblasti doposiaľ máme, touto technológiou sa vyrábajú žiarovky, trubice, panely, reflektory, pásiky, jednoducho všetky druhy svietidiel, ktoré poznáme, ale je medzi nimi aj niekoľko noviniek, napríklad spomínané LED pásiky.

Moderné interiéry, ale aj exteriéry, sú LED-kám vďačné za ich variabilnosť pri inštalovaní, pretože s ich predchodcami kvôli typu konštrukcií nebolo možné osvetľovať všetky miesta, ktoré to umožňujú, napríklad pásiky. Známe a obľúbené trubice sa takisto vyrábajú ako LED-ky, ich použitie je rovnaké ako ho poznáme pri pôvodných, halogénových trubiciach, napríklad sa veľmi dobre osvedčili pri osvetľovaní kuchyne, pod kuchynskou linkou, nad pracovnými doskami, vo väčších halách a v mnohých iných miestnostiach.

Príjemné teplé svetlo

Vstupné náklady týchto LED svietidiel sú o niečo vyššie ako pri tradičných halogénových svetelných zdrojoh, no návratnosť investície je rýchla. Trubice, tak ako všetky ostatné typy svetiel, sa dajú nastaviť na požadovanú intenzitu svetla, zmeniť prechody farieb aj ich zmenu alebo navoliť funkciu stmievania. LED trubice ledprodukt.sk sa vyrábajú v dĺžke 600 a 900mm, v troch odtieňoch bielej farby: neutrálnej, teplej a studenej, vybrať si treba podľa priestoru, kam ich chcete nainštalovať.