Zaujmú tantra masáže aj vás?

Chceli by ste si dopriať konečne niečo príjemné, uvoľňujúce a zároveň atraktívne? V takom prípade vás možno zaujmú tantra masaze, ktoré ponúkajú masážne salóny v našom hlavnom meste.

A možno už viete, že tieto sa od klasických masáží odlišujú. Nielenže pôsobia exotickým dojmom, ale sú tiež senzuálne a pracujú s našou sexualitou. Ľahko sa teda prirovnávajú k erotickým masážam. Ten postup je dosť podobný, hoci cieľom v tomto prípade nie sú nejaké sexuálne služby a ani pohlavný styk, stále je to v rovine uvoľňujúcej masáže na profesionálnej úrovni, ktorá je však veľmi účinná na odstránenie telesných, psychických a sexuálnych blokov.

Zvodná žena, modelka

  • Prináša tak podobné účinky a príjemné pocity, ako po kvalitnom sexe.

Z tohto dôvodu sú dotyčné postupy prospešné aj pre naše zdravie a dokonca výrazne pomáhajú zvyšovať oslabené libido. U žien aj u mužov.

Z hľadiska zdravia ide o vhodnú prevenciu napríklad pred infarktom, rakovinou prostaty a erektilnou dysfunkciou. Pri masáži sa reguluje krvný tlak a prichádza k zdravému prekrvovaniu tela. Čo pomáha nielen celému organizmu, ale podpisuje sa to aj pod zvýšenie endorfínu (hormónu šťastia) a prirodzene to prospieva aj zdravej erekcii u mužov, u žien to podporuje schopnosť lepšie precíť sexuálny styk. A u oboch pohlaví tieto postupy pomáhajú udržiavať zdravé libido (chuť na sex).

  • Toto je dôvod, prečo sa tantrická senzuálna masáž zvykne praktizovať tiež ako milostná predohra.

No samozrejme v takom prípade je oceniteľnou výhodou, ak aspoň jeden z páru pozná jej postupy. V opačnom prípade sa profesionálne odvedená tantra čoby relaxačná masáž poskytuje v špecializovanom tantra salóne.

Žena, erotika, model

V takomto prípade zákazníkovi stačí po úvodnom kúpeli a rituáli namaste iba to, aby hodil za hlavu všetky starosti a nechal prácu na zaučenej masérke. Ešte pred tým si ale môže vybrať z ponuky konkrétny typ erotickej masáže, o akú má záujem, tie sa totiž v určitých detailoch vždy odlišujú.