Kura collection

Môžeme povedať, že móda v poslednej dobe vládne svetom. Či už v zahraničí, ale čím ďalej viac aj na Slovensku sa na ulici objavujú ľudia so svojským štýlom, ktorý kombinujú čo im príde pod ruku. Niekedy sa však oplatí módu si naštudovať a riadiť sa aj aktuálnymi trendmi. Práve tie vytvárajú módny návrhári a svoje diela predstavujú na rôznych prehliadkach. Jednou z úspešných slovenských módnych návrhárok je Janka Kurilak. Určite vám neunikla slovenská značka Kura_collection. Obľúbená je aj medzi známymi osobnosťami, ktoré výrobky od tejto talentovanej návrhárky horlivo prezentujú. Výhodou je, že aj napriek mimoriadne obľúbeným a zaujímavým kúskom si túto módu môžu dovoliť aj bežné dievčatá a ženy. Ktoré produkty sú na e-shope najviac populárne?

letní šaty
 
Oblečenie                               Čo vás prvé upúta po príchode na stránku sú šaty. Veľké, asymetrické, tmavé. To je tradičný štýl tejto značky. Elegantné, plesové šaty určite nečakajte. Dnes je v móde oversize strih a práve tým sa Janka inšpiruje. Jej veci však vôbec nepôsobia veľkým dojmom. Práve naopak. Ukazuje, že aj keď nemáte priliehavé oblečenie, môžete vyzerať žensky a cítiť sa pohodlne. Ďalším kúskom, ktorý zaplavil instagram sú vesty. Dlhé, športové s kapucňou. Na výber však máte aj z kabátov, tričiek či mikín.   

karate      
 
Doplnky                                  Určite vašej pozornosti neunikol čierny náramok na rukách našich blogeriek a influencentiek. Gumový prepletaný náramok je hit tohto roka. A najlepšie je, že jeho cena je len 10 Eur. Z doplnkov sa môžete vyhrať. Šiltovky či ďalšie náramky a prstienky si zamiluje každá módna maniačka. No čo taký opasok? Aj keď najsledovanejším kúskom je nesmrteľný GUCCI Marmont, určite ste si na šatách všimli čoraz viac sa objavujúci Kura textilný opasok. Je skôr športovejší, vo farebných prevedeniach a obmotaný okolo pása na niekoľko krát. Vhodný najmä ku šatám.