Nájdu vás aj keď nesídlite v reálnej kancelárii

Bývanie je identifikovateľné na základe konkrétnej adresy, ktorá je pridelená jednotlivým nehnuteľnostiam, aby bolo uľahčené určenie ich polohy. Rovnako je to aj s adresami sídel, ktoré sa prideľujú spoločnostiam a firmám pri ich zakladaní a ktoré je potrebné zapísať aj do OR a ŽR. Nutne to však nemusí byť reálna nehnuteľnosť, ale akceptované je aj virtuálne sídlo.

Internet umožňuje prácu odkiaľkoľvek

Pri vedení firmy či spoločnosti je gazdovanie s financiami rovnako dôležité ako v bežnom živote, keď míňame peniaze na podstatné veci, aby sme zabezpečili chod celej domácnosti, prípadne svoje vlastné záujmy. Stále viac však vynakladáme peniaze aj za veci, ktoré nevyhnutne nepotrebujeme k životu, ale robia nám radosť. Pri zakladaní s.r.o. si takisto uvedomujeme nutnosť investícií finančných prostriedkov rozumne a len tam, kde je to nevyhnutné.

Medzi potrebné úkony pri zakladaní s.r.o. patrí aj virtualne sidlo uvedenie sídla firmy, a práve na nej môžeme ročne ušetriť celkom slušný balík peňazí, lebo náklady na virtuálne sídlo sú podstatne nižšie ako prenájom kamennej kancelárie. Na vyše ju ani nepotrebujete, ak si vaša činnosť nevyžaduje vašu každodennú prítomnosť v kancelárii. Virtuálne sídlo umožňuje zároveň aj využívanie technických vymožeností ako je práca na počítači cez internet a podobne, výhodou je flexibilnosť a dostupnosť aj pre všetky úrady.

Priestory kancelárie nemusíte nutne využívať

Sídlo s.r.o. je v Bratislave za 17,-eur/mesiac s viazanosťou na 1 rok, na 2 roky za je to 12/,-eur, 10,-eur je cena za preposielanie a preberanie pošty, k tomu je možné zvoliť si komunikáciu emailom a skenovanie dokumentov za poplatok 9,-eur /mesiac. V Komárne si za virtuálne sídlo s viazanosťou na 1rok zaplatíte 30,-eur/mesačne, dva roky viazanosti vás budú stáť 28,-eur na mesiac a ostatné doplnkové služby sú v rovnakej cene ako v Bratislave. Oproti prenájmom za kancelárie sa pri založení virtuálneho sídla dajú ročne ušetriť financie, ktoré vám určite prídu vhod pri investovaní do podstatnejších súčastí fungovania spoločnosti.