Zbavte sa nánosov v potrubí efektívne krtkovaním

Čas zanechá svoje stopy na každom potrubí a kanalizácii. Ak to spozorujete, okamžite začnite riešiť situáciu, nevyčkávajte, zápach z potrubia alebo z výlevky Vás na to bude upozorňovať, pomalý odtok vody Vám bude prekážať a havarijnú situáciu si nepraje nikto. Profesionálne služby na čistenie kanalizácie krtkovanie sú mimoriadne obľúbené pre ich rýchly, odborný zásah, non stop službu a korektnú priaznivú cenu pre zákazníka. Jedná sa výhradne o non stop servis, takže ak ste aj zanedbali prevenciu a ponúkané programy v rámci nej, nezúfajte, non stop služba krtkovania je tu pre Vás aj vo Vašom regióne.

domáce spôsoby krtkovania

Ak spozorujete prvé príznaky znečistenia dohodnite si preventívne programy ako sú napríklad TV monitoring a frézovanie kanalizácie, trasovanie a sanácia potrubia, ktoré Vám poskytnú reálny obraz, čo sa v skutočnosti v potrubí deje, odstránia Vám staré a zabudnuté stavebné zvyšky, prípadne korene stromov, nahradia Vám stratenú dokumentáciu a ponúknu Vám záznamy na detailné preštudovanie aktuálneho stavu. Ak nevyužijete túto ponuku, časom sa dostanete do havarijnej situácie a aj vtedy je non stop servis nablízku s profesionálnou technikou a profesionálnym prístupom, ktorý pomerne ľahko odstráni problém. Moderné krtkovanie využíva 2 princípy čistenia potrubia a kanalizácie a to buď elektromechanicky alebo vysokým tlakom vody a záleží už iba od objektu a rozsahu škody, ktorá technika bude najvhodnejšia.

krtkovanie tlakom vody

Ak riešite problém v byte, v dome, v menšej prevádzke profesionáli Vám odporučia elektromechanické čistenie, ktoré zbaví nánosov aj užšie potrubia a zanechá ich funkčné na dlhé obdobie. Čistenie tlakom vody s dlhou hadicou a čerpadlom má isté obmedzenia, ale pre väčšie objekty je najvhodnejším riešením, hadica dokonale vyčistí aj potrubia s hrubším priemerom a tlak vody si poradí aj s dlhou kanalizáciou. Obidva spôsoby sú ekologické, nedochádza k zbytočnej devastácií okolia, postupy si nevyžadujú dodatočné práce a teda aj dodatočné príplatky k cene.