Preskáčte sa k vysnívanej postave

O rôznych cvikoch a zdravom životnom štýle sa toho už nahovorilo. Všetko je to síce pekné, ale niektorým ženám sa jednoducho nechce – nechce sa im cvičiť na žinenke či na stroji, stále dokola, každý deň. Chceli by niečo zábavnejšie, menej stereotypné, niečo čo im zdvihne náladu, ale aj zadok, niečo netradičné, zaujímavé a možno aj trochu bláznivé. Ste zvedaví o čom je reč? Tak čítajte ďalej!

fitnes

Prečo si kúpiť švihadlo?

  • Skákanie cez švihadlo je jedným z najefektívnejších kardio cvičení, ktoré spaľuje tuky, ako divé. Všetci dobre vieme, že pri každom výskoku musí byť naše telo v napätí, a čo sa s našim telom deje, keď je v napätí? Vtedy sa posilňuje, no a tuk sa práveže oslabuje.
  • O mnoho peňazí pri takom jednoduchom športe, ako pri skákaní cez švihadlo neprídete, veď predsa kúpite si ho raz, drahé nie sú, a žiadne špeciálne nepotrebujete. Nie je to teda vôbec drahý šport, za to, je však veľmi efektívny a lacné a efektívne rovná sa vynikajúce a výhodné!
  • Nudiť sa nebudete, pretože pri skákaní cez švihadlo sa nudiť nemáte kedy. Aj keď sa to môže zdať ako veľmi jednoduché, ani celkom nie je. Skákať cez švihadlo by ste teda mali, aspoň keď ste ako-tak vo forme. Navyše ide o istý druh výzvy, pretože nie každý túto činnosť ovláda, musíte sa ju najprv naučiť. Je to tiež oveľa netradičnejšie ako akýkoľvek iný šport a preto aj zábavnejšie. Stačí hodina skákania na švihadle aspoň 2 – 3 krát za týždeň a vaše zdravie aj výzor sa vám odvďačia!

joga

  • Športy, ktoré nás nútia držať naše telo v napätí sú veľmi účinné. K takýmto patrí aj skákanie cez švihadlo, ak sa teda chcete zbaviť prebytočných tukov, skvele a netradične sa zabaviť a navyše pri tom neprísť o všetky svoje peniaze, tento druh športu vám vrelo odporúčame! Skákať môžete ako dlho chcete, kým sa to naučíte, chvíľu vám to potrvá, avšak iba samotný dobrý pocit, že ste sa naučili niečo nové je odmenou!